Друк наліпок в Харкові

Друк наліпок в Харкові

Друк наліпок є одним з видів рекламно-поліграфічної продукції, який є ефективним і корисним і інструментом в бізнесі.

Наліпка складається з двох шарів: верхнього клейового шару з нанесеним зображенням і нижнього паперового, який захищає клейовий шар і запобігає прилипанню наліпки.

Наша компанія може запропонувати друк наліпок на таких матеріалах:

  • Папір (рафлатак з просічками на паперовому шарі)
  • Плівка (глянцева, матова, прозора)

Паперові наліпки використовуються при поклійці їх на паперову основу, наприклад, на паперову упаковку, конверти, картонні коробки та інше.

Наліпки на самоклеючій плівці найчастіше використовуються при розміщенні їх на вулиці в якості інформаційних табличок або на товарах, які можуть стикатися з вологою або конденсатом.

Щоб продовжити термін служби виробу, і паперові наліпки, і наліпки на плівці можна заламінувати матовою або глянцевою  ламінацією. Залежно від розміру і форми готового виробу, ми можемо робити наліпки, або порізані поштучно, або в аркушах з підрізуванням верхнього шару. Мінімальний розмір виробів, порізаних поштучно 45 мм * 45 мм, якщо розмір менше, то вироби друкуємо з підрізуванням, мінімальний розмір таких виробів 10 мм * 10 мм.

Для широкоформатного друку використовується плівка Oracal, яка відрізняється високою щільністю і стійкістю до перепадів температур. Ширина рулону складає 150 см, що дозволяє брендувати великі ділянки цільним шматком матеріалу.

Вартість виготовлення наліпок розраховується в індивідуальному порядку нашими менеджерами і залежить від тиражу, матеріалу, постпечатной обработки, в деяких випадках від кількості кольорів друку і др.параметров.

Друк наліпок в Харкові – зробити заказ

Заказы принимаются на эл.почту. При возникновении вопросов звоните нам по тел.: +38 (095) 503-81-80, +38 (068) 653-10-99, +38 (096) 232-79-88. “Печатный экспресс” – полиграфия и сувенирная продукция.

Поділитися на facebook
Поділитися на pocket
Поділитися на telegram
Поділитися на email