Кур’єрські пакети – перше враження про компанію

Кур’єрські пакети з логотипом можна сміливо розглядати як рекламний носій. Присутність назви, логотипу, а також ваших контактів дасть можливість донести інформацію про вас, а також проявити індивідуальність і підкреслити фірмовий стиль. Це вже не просто ємність для транспортування – це ваш шанс нагадати про себе, підкреслити свої переваги Якщо ми говоримо про упаковку товару – це те, що покупець бачить, коли вперше знайомиться з товаром. Власне, це та річ, яка дозволяє сформувати так зване «перше враження». А як відомо «перше враження» найсильніше. І тут уже не важливо чим займається ваша компанія наданням послуг або виробництвом.

Курьерские пакеты

Кур’єрські пакети – перший крок у розвитку бренду.

Про бренд і його розвитку рясніють заголовками практично будь-який ресурс про маркетинг. Безпородних, що розвиток бренду один з найголовніших чинників розвитку будь-якої компанії і зростання її продажів. Ваша компанія повинна мати своє обличчя, щоб бути впізнаваною і мати перспективи росту. Брендування упаковки – це дуже важливий момент в цих процесах. Тим більше, що за статистикою інформацію на упаковці люди не відносять до реклами, а значить ставляться до неї з великою довірою. І тут не буває дрібниць. Кур’єрські пакети з логотипом – це той важливий штрих, який дозволить вам вперше заявити про себе, залишити гарне перше враження і сприяти тривалим відносинам з даними покупцем. І взагалі як то навіть не роблячи нічого спеціального і дорогого, ви маєте шанс отримати постійного покупця.

Використання кур’єрських пакетів

Кур’єрські пакети використовують найрізноманітніші організації для самих різних цілей: для поштових відправлень, перевезення, пересилання і зберігання цінностей, кур’єрські пакети забезпечують певний захист вмісту – будь-яка спроба несанкціонованого розкриття неминуче деформує пакет. Кур’єрський пакет просто незамінний для тих, хто часто користується пересиланням цінних документів, грошей, невеликих посилок.

Кур’єрські пакети – особливості виготовлення

Зовні пакети можуть бути різного кольору, а всередині завжди чорні. Наші кур’єрські пакети виготовляються з тришарового поліетилену щільністю 58 мкм. Логотипи та інша корисна інформація наноситься за допомогою шовкотрафаретний друку. Тираж при виготовленні кур’єрських пакетів, як правило, починається з 100 шт., Але бувають винятки. Розкрити пакет, не порушуючи цілісності упаковки неможливо. Власне в цьому його головна перевага для надійного зберігання.

Друкований експрес – ваш експрес для упаковки

Наша компанія надає послуги з виготовлення кур’єрських логотипів різних розмірів. Ми пропонуємо Вам високу якість друку і оперативне виготовлення. Детальніше про ціни і розмірах кур’єрських пакетів.

Зробити замовлення +38 (095) 503-81-80, +38 (068) 653-10-99, +38 (096) 232-79-88. “Друкарський експрес