Металеві ручки з логотипом

Металеві ручки з логотипом

Металеві ручки з логотипом – один з найпрестижніших і дорогих подарунків у сфері рекламно-сувенірної продукції Вашої компанії. Нанести зображення на метал можна за допомогою методу лазерного гравірування, який є найсучаснішим і популярним. Згідно з заданими параметрами, лазерний промінь подається на металеву поверхню і пересуваючись по ній випалює невелику глибину, в результаті чого з’являється красиве зображення. Логотип, залишаємий лазером на металі, стійкий до зовнішніх впливів, малюнок як би врізається в метал і видалити його можна тільки разом з верхнім шаром виробу або при хімічній реакції.

Зображення, яке ми наносимо на металеву ручку за допомогою гравіювання може мати тільки один колір. Якщо колір металу, з якого зроблені ручки «золотистий», то і малюнок виходить в колір металу «золотом», якщо метал у виробі сріблястого кольору, то зображення виходить таким же сріблястим.

Стандартний термін виготовлення металевої ручки з логотипом 7-10 робочих днів з моменту оплати і підтвердження макета до друку.

Якщо замовлення “палаюче”, то термін виготовлення обговорюється в індивідуальному порядку на момент здійснення замовлення (оплати і підтвердження макета) і залежить від завантаження виробництва, технічних можливостей і терміновості продукції, яка стоїть в черзі.

Крім звичайних металевих ручок ми можемо запропонувати металеві ручки з покриттям soft-touch. Такі ручки дуже приємні на дотик, а спеціальне покриття запобігає ковзанню в руці і робить процес листування зручнішим. Напис або логотип, який наноситься на корпус ручки називається методом лазерного гравірування з дзеркальним ефектом.  Таке нанесення виглядає дуже стильно і вдало поєднується з матовою поверхнею ручки.

Термін виготовлення такої ручки може займати до 21-25 робочих днів.

Для розрахунку вартості лазерного гравірування або гравіювання з дзеркальним ефектом необхідно бачити складність макета, знати розмір зображення і необхідний тираж ручок. Можна надрукувати на металевій ручці повно кольорову картинку УФ-друком, але при цьому способі нанесення, малюнок не буде настільки стійкий, як при гравірування. Мінімальний тираж металевих ручок зі звичайною лазерним гравіюванням 20 шт., З дзеркальним ефектом від 50 шт.

  • Для друку приймаються файли тільки в CorelDraw 9.0 – 14.0 розширення .cdr
  • Текст та інші елементи повинен бути обов’язково в векторі і переведені в криві!
  • Мінімальна товщина ліній 0,2-0,3 мм

При необхідності, наш дизайнер допоможе Вам розробити макет, враховуючи побажання і стиль Вашої компанії.

Металеві ручки з логотипом – зробити заказ

Замовлення приймаються на ел.пошту. При виникненні питань дзвоніть нам за тел.: +38 (095) 503-81-80, +38 (068) 653-10-99, +38 (096) 232-79-88. “Друкарський експрес” – поліграфія та сувенірна продукція.

Поділитися на facebook
Поділитися на pocket
Поділитися на telegram
Поділитися на email