Настільні календарі будиночок

Настільні календарі «Будиночок»

Настільні календарі будиночок – це оригінальна поліграфічна продукція з високою функціональністю і відмінним оформленням. Виготовлення календарів такого виду завжди виконується з використанням кращого дизайнерського рішення і з урахуванням читабельності. Ви отримуєте повноцінний друкований продукт, який займе гідне місце на робочому столі партнерів, колег і замовників.

Настільні календарі «Будиночок» – 2 види:

  1. «Будиночок» без перекидних листів – це календарі, які виготовляються у вигляді трикутника і ставляться на робочий стіл або будь-яку іншу рівну поверхню. В основному вони друкуються на крейдованому папері щільністю 350 г / м². Для збільшення терміну служби даного календаря можна покрити його основу матовою або глянцевою ламінацією.
  2.  «Будиночок» з перекидними аркушами – це календар у якого є щільна основа і невисокої щільності перекидні листи. Кількість листів може бути різним: 6 шт., 12 шт., 13 шт., в залежності від Ваших побажань. Листочки можуть бути розміром як сама основа або іншого розміру. Основу ми в основному робимо з крейдованого паперу 350 г / м², деякі клієнти воліють підставу з дизайнерських картонів, деякі з щільного картону, все залежить від макета, технічних можливостей і побажань клієнта.

Якщо ви хочете, щоб Ваш календар виглядав більш презентабельно, ми можемо надрукувати його на дизайнерському картоні різних кольорів, це виділить його із загальної маси стандартних календарів.

Мінімальний тираж календарів «будиночок» з перекидними або без перекидних листів 20 шт.

Календарі всіх видів розраховуються в індивідуальному порядку нашими менеджерами. При необхідності, наші дизайнери допоможуть Вам розробити макет, враховуючи побажання і стиль Вашої компанії. Вартість виготовлення макета календаря залежить від складності роботи.

Настільні календарі будиночок – зробити заказ

Замовлення приймаються на ел.пошту. При виникненні питань дзвоніть нам за тел.: +38 (095) 503-81-80, +38 (096) 232-79-88. “Друкарський експрес” – поліграфія та сувенірна продукція.

Поділитися на facebook
Поділитися на pocket
Поділитися на telegram
Поділитися на email