Пакети з крафт-паперу з логотипом

Паперові пакети, Харків

Наша компанія може запропонувати Вам пакети з крафт-паперу з логотипом Вашого підприємства, використовуючи крафтового папір декількох видів. Пакети можуть бути з білого крафта, бурого крафта або кольоровий крафт-паперу різної щільності.

Найпопулярніші крафт-пакети з логотипом виготовляються з бурого крафт-паперу 70 г / м2 і білого крафт-паперу 100 г / м2.

Пакети з крафт-паперу з логотипом для бізнесу і не тільки

  • Пакети з крафт-паперу з логотипом – це відмінний інструмент для маркетингових заходів
  • Магазини, бутіки активно використовують пакети з крафт-паперу для упаковки покупок для клієнтів
  • На випускних, урочистих заході такі паперові пакети – відмінний вибір для упаковки подарунків і сувенірів для гостей

Особливості конструкції крафт-пакетів

Крафт-пакети виробляються з різними паперовими ручками. Як правило дно пакета укріплено, що значно підвищує міцність такого паперового пакета. Ручки можуть бути різні. Найпоширеніші ручки для таких пакетів кручені паперові, можливі також плоскі паперові ручки, мотузкові ручки.

Різноманітність крафт-пакетів

Крім конструктивних особливостей свій внесок в різноманітність вносить і матеріал виготовлення. Пакети можуть бути виготовлені з білої, бурою і кольоровий крафт-паперу

Види друку крафт пакетів

Безсумнівно кількість квітів при друку істотно впливає на вартість пакетів. Звичайно, якщо так необхідно – замовляйте. Кольоровий друк буде мати гарний вигляд особливо на білого крафт-папері. Однак, якщо ви хочете буру крафт-папір або хочете заощадити, то варто вибрати крафт пакет з печаткою в 1 колір. Просто і недорого.

Переваги зробити замовлення крафт пакетів

Хочете персоналізувати вашу торгову марку, підвищити впізнаваність для вашого бренду, надати фарб урочистих заходів, тоді замовлення крафт-пакетів відмінний вибір.

Пакети з крафт-паперу з логотипом – зробити заказ

Замовлення приймаються на ел.пошту. При виникненні питань дзвоніть нам за тел.: +38 (095) 503-81-80, +38 (096) 232-79-88. “Друкарський експрес” – поліграфія та сувенірна продукція.