Пакети з крейдованого паперу з логотипом

Пакети з  крейдованого паперу з логотипом

Наша компанія може запропонувати Вам пакети з крейдованого паперу з логотипом Вашого підприємства. Дані пакети виглядають більш презентабельно і витримують більшу вагу, ніж пакети з крафт-паперу. Варіантів виготовлення даних пакетів з логотипом може бути два: перший – друк логотипу на пакетах вже заздалегідь виготовлених і виготовлення пакетів з логотипом під замовлення.

В наявності можуть бути такі готові пакети під друк:

  • Пакет з білого офсету без ламінації, ручки мотузкові
  • Пакет з білого крейдованого паперу з глянцевою ламінацією, ручки мотузкові
  • Пакет з білого крейдованого паперу з матовою ламінацією, ручки мотузкові
  • Пакет з білого картону з матовою ламінацією, ручки мотузкові
  • Пакет з кольорового крейдованого паперу (червоні, сині, сріблясті, чорні, зелені, жовті) з ламінуванням, мотузкові ручки
  • Іноді зустрічаються пакети з ручками-стрічками.

При замовленні друку на готових пакетах важливо уточнювати наявність виробів на складі на момент замовлення.

Кількість кольорів, які наносяться, може бути обмежена, це обумовлено тим, що при нанесенні Вашого логотипу на готову продукцію, ми використовуємо шовкотрафаретний друк, тому нанесення повнокольорової картинки цим способом друку неможливо, а в складних макетах потрібно бачити наскільки коректно можна поєднати кілька кольорів.

При замовленні таких пакетів наша компанія несе відповідальність тільки за якість нанесення зображення на пакети, за якість самих пакетів ми відповідальності не несемо, оскільки не займаємося їх виготовленням.

Величезна перевага при замовленні таких пакетів – це стислі терміни друку і те, що мінімальне замовлення може бути від 10 шт.! Стандартний термін виготовлення 7 РОБОЧИХ днів. Якщо замовлення “палаюче”, то термін виготовлення обговорюється в індивідуальному порядку на момент здійснення замовлення (оплати і підтвердження макета) і залежить від завантаження виробництва, технічних можливостей і терміновості продукції, яка стоїть в черзі.

Пакети з логотипом, які виготовляються безпосередньо на замовлення ми робимо з крейдованого паперу 170-200 г / м² з матовою або глянцевою ламінацією.

Друкуємо ми їх офсетним способом, що дає нам можливість наносити ПОВНОКОЛЬОРОВИЙ малюнок по всій поверхні пакета. Мінімальне замовлення такої продукції може бути від 100 шт. Термін виготовлення від 7-ми до 20- ти РОБОЧИХ днів, це залежить від кількості продукції, складності макета і терміновості  продукції, яка стоїть в черзі.

Всі пакети прораховуються в індивідуальному порядку нашими менеджерами в залежності від Ваших побажань.

  • Для друку приймаються файли тільки в CorelDraw 9.0 – 14.0 розширення.cdr
  • Текст і інші елементи повинні бути обов’язково в векторі та переведені в криві!

При необхідності, наш дизайнер допоможе Вам розробити макет, враховуючи побажання і стиль Вашої компанії.

Пакети з крейдованого паперу з логотипом– зробити заказ

Замовлення приймаються на ел.пошту. При виникненні питань дзвоніть нам за тел .: +38 (057) 754-94-05, (095) 503-81-80, +38 (068) 653-10-99, (096) 232-79-88