Паперові папки з логотипом

Паперові папки з логотипом

Найчастіше виготовлення папок замовляється напередодні корпоративних подій, виставок або презентацій, коли необхідно надати клієнту збірку або зразки продукції. На таких заходах, як семінари, симпозіуми, круглі столи та ін., В тому випадку, коли передбачена роздача будь-яких друкованих матеріалів від імені компанії, надання документації в фірмових папках вже давно стало міжнародним стандартом. Якщо ж при цьому ще присутній привабливий і професійно розроблений дизайн папок, то цей продукт автоматично стає ефективним маркетинговим інструментом.

Виготовлення папок – це виготовлення виробів зі щільного паперу або картону, на яке нанесено зображення з графічними атрибутами або елементами фірмового стилю тієї чи іншої компанії.

Паперові папки бувають кількох видів:

  • Суцільні, без бічних клапанів – з одного аркуша матеріалу. Мінімальний тираж від 10 шт.
  • Суцільнокроєні, з бічним клапаном – з цілого листа матеріалу. Мінімальний тираж таких папок від 100 шт., Оптимальний від 300 шт.
  • Папки з приклеєним клапаном (клапан (кишеня) виготовляється з окремого аркуша паперу і потім приклеюється до основи). Мінімальний тираж від 10 шт.

В основному паперові папки з логотипом виготовляються з крейдованого паперу 300-350 г / м².

В якості додаткової обробки при виготовленні фірмових папок ми пропонуємо використовувати матове або глянцеве ламінування, а також можна застосувати технологію TWIN SPOT з використанням гібридного лаку (поєднання матового і глянцевого лаку, матова поверхня паперу стає схожа на дрібні застиглі іскристі піщинки, а виділені лаком елементи, передають ефект блиску.

Якщо Ви хочете, щоб папки виділялися своєю індивідуальністю і презентабельністю пропонуємо Вам замовити папки з дизайнерського картону, такі папки можна прикрасити тисненим логотипом, глітером, термографією або конгревом. Мінімальний тираж папок такого плану 50 шт.

Вартість виготовлення папок розраховується в індивідуальному порядку нашими менеджерами і залежить від тиражу, обраного матеріалу, виду постпечатной обробки і інших параметрів.

Паперові папки з логотипом – зробити заказ

Замовлення приймаються на ел.пошту. При виникненні питань дзвоніть нам за тел.: +38 (095) 503-81-80, +38 (068) 653-10-99, +38 (096) 232-79-88. “Друкарський експрес” – поліграфія та сувенірна продукція.

Поділитися на facebook
Поділитися на pocket
Поділитися на telegram
Поділитися на email