Папки зі штучної шкіри

Папки зі штучної шкіри

Виготовлення папок зі штучної шкіри є однією з поліграфічних послуг, які наша компанія надає своїм клієнтам. На нашу думку, застосовуються такі папки в 2-х напрямках:

  • Для організацій, як корпоративні папки
  • Для кафе і ресторанів, як папки-меню

Елегантні та представницькі папки меню – фірмовий знак Вашого закладу, вони є однією з тих деталей, яка ніколи не залишиться без уваги відвідувачів. Дуже часто по дизайну і виконанню папки меню клієнти кафе чи ресторану роблять висновок про рівень закладу. Однак керівництво кафе чи ресторану не завжди приділяє належну увагу дизайну як самого меню, так і папок меню, вважаючи це “дрібницями”, але відвідувачі часто дотримуються іншої думки. Ексклюзивне виготовлення папок меню допоможе клієнту не тільки зорієнтуватися у всій різноманітності страв, але і визначитися, чи стане він Вашим постійним відвідувачем, завсідником Вашого закладу.

Наша друкарня пропонує виготовити Вам красиві та стильні папки меню, винні карти, папки для рахунку. При визначенні дизайну папок-меню і виборі матеріалу, з якого вона буде виготовлена, перш за все слід орієнтуватися на інтер’єрні особливості, тематичну спрямованість закладу, а також його ціновий рівень.

Ми пропонуємо Вам виготовлення корпоративних папок, папок-меню, винних карт і папок для рахунків з сучасних палітурних матеріалів. Більш довговічні папки зі шкірозамінника (штучної шкіри). У шкірозамінника і палітурних матеріалів на основі паперу (бумвініла) великий вибір кольорів і фактур.

Зазвичай, при виготовленні папок на обкладинку наноситься зображення. В якості оригінальних декоративних елементів, які надають папкам закінчений вигляд, використовуються різні види тиснення (фольгою, блинтове або «сліпе», гліттер).

Не останнє місце у виготовленні папок займає і вибір кріплення для листів або файлів. Найпопулярнішим є кріплення на гвинти, гвинти з притискною планкою або кільцевий затиск, який дозволяє розмістити практично необмежену кількість файлів в папках. Іноді для кріплення використовують декоративний шнурок або стрічку. Прикрасити готову папку можна за допомогою металевих куточків, і повітряної «подушки», або подвійного картону, що може надати Вашій папці представницький вигляд і обсяг.

Термін виконання замовлення зазвичай становить від 1 до 3-х тижнів, в залежності від кількості папок і, наявних витратних матеріалів. Вартість виготовлення папок прораховується в індивідуальному порядку нашими менеджерами.

Для друку приймаються файли тільки в CorelDraw 9.0 – 14.0 розширення .cdr Текст і інші елементи повинен бути обов’язково в векторі і переведені в криві!

Папки зі штучної шкіри – зробити заказ

Замовлення приймаються на ел.пошту. При виникненні питань дзвоніть нам за тел.: +38 (095) 503-81-80, +38 (068) 653-10-99, +38 (096) 232-79-88. “Друкарський експрес” – поліграфія та сувенірна продукція.

Поділитися на facebook
Поділитися на pocket
Поділитися на telegram
Поділитися на email