Ручки з логотипом Харків

Ручки з логотипом Харків

Ручки з логотипом є одним із самих економічних і довго працюючих видів рекламної продукції. Придумано вже багато способів реклами для просування бренду компанії і виграшними з них завжди є ті, які ефективно, але ненав’язливо нагадують клієнтам про існування будь-якого товару.

Друк на ручках – це один із способів, який перетворює простий і необхідний предмет в елемент корпоративного стилю, здатний залучити погляди багатьох людей.

Друк на ручках логотипу Вашої компанії позитивно позначиться на Вашому бізнесі. Серед всіх канцелярських товарів цей варіант реклами виграє своєю довговічністю. Найбільшою популярністю користується саме кулькова ручка, через те, що недорогий змінний стрижень допоможе продовжити термін її використання, а разом з цим і термін дії Вашої реклами.

Ручка потрібна і часто використовувана річ практично у всіх людей, будь то бізнесмен, співробітник офісу, продавець, студент або домогосподарка. Пластикова або металева ручка з логотипом успішно використовується для виконання будь-яких промозадач. У будь-яких акціях: реклама торгової марки, фірми або агітаційна кампанія релігійних, політичних або громадських організацій реклама на ручках працює відмінно.

У нашій компанії Ви можете замовити нанесення Вашого логотипу на ручку із зазначенням телефонів, адресів та іншої контактної інформації. Для цих завдань ми пропонуємо асортимент кулькових ручок: металеві або пластмасові ручки, забезпечені кнопковим або поворотним механізмами, ручки різної товщини, розраховані на різноманітну аудиторію споживачів, що дозволяють креативно обіграти подієвий привід, бренд або слоган.

Так як цей оригінальний і красивий вид реклами зазвичай зберігається особливо довго, то сувенірні ручки вимагають особливої уваги до дизайну. При необхідності, наші дизайнери допоможуть Вам розробити макет, враховуючи побажання і стиль Вашої компанії.