Ручки з логотипом – способи друку

Ручки с логотипом - способы печати

Пластмасові ручки з логотипом або брендований ручки – це прекрасний корпоративний подарунок, щоб підвищити лояльність клієнтів. Друк логотипу на ручках може бути зроблена різними способами. У цій статті розглянемо 2 види друку.

Хочете якісно і недорого отримати ручки з логотипом, тоді варто трохи витратити часу, щоб розібратися в особливостях нанесення логотипу на ручки їх переваги та недоліки. Тоді ви зможете вибрати той, який вас дійсно влаштує.

Ми використовуємо 2 способи друку логотипу на пластмасові ручки: тамподрук та УФ-друк

Способи друку зображень на ручках

ТамподрукУФ-друк
Спосіб нанесення зображенняЩоб перенести малюнок використовується спеціальний тампон. Відповідно попередньо необхідно виготовлення кліше,Ваше зображення наноситься струменевим друком спеціальним чорнилом. Малюнок закріплюється під УФ – випромінюванням, утворюючи плівку. Попередньо нічого не треба виготовляти, якщо макет є.
Технологічні особливості друкуВикористовуючи, силіконовий тампон, малюнок переноситься на об’єкт. Потім сушиться. Ручка з логотипом готова.Використовуючи УФ-принтер необхідне зображення друкується на ручці. Ручка з логотипом готова, сушити не потрібно.
МатеріалПластикові і дерев’яні ручки.Пластикові і дерев’яні ручки.
КолористикаДрук в 1-2 фарби без колірних переходів. Для точної передачі кольорів палітри Panton на кольорових ручках потрібне використання підкладки.Повнокольоровий друк з нанесенням навіть дрібних деталей. Кольори будуть яскравими і насиченими.
Параметри малюнківРозмір зображення повинен бути не більше розміру тампона. Не можна нанести круговий зображення.Можливий друк на ручках будь-яких логотипів і зображень,
Стійкість зображенняДо складу чорнило входить розчинник, який при нанесенні зображення розчиняє пластик і змішується з ним. В результаті зображення довго не стирається.Надруковане зображення дуже міцне. Воно не змиється і не зітреться і за кілька років.
Час друкуДрук на ручках тамподруком займає до 5-ти робочих днів.УФ – друк на ручках від 1 дня.

Какая печать логотипа на ручках более выгодна.

Якщо ви плануєте замовити велику партію ручок з логотипом і не потрібно повнокольорове зображення, тоді варто вибрати тамподрук. УФ-друк підійде, якщо все таки необхідний повнокольорове нанесення і в короткі терміни, а до того ж, при невеликих тиражах цей метод більш вигідний. Терміновий друк на ручках від 1 дня – це як раз про даний метод.

Замовити пластмасові ручки з логотипом

Замовлення приймаються на ел.пошту. При виникненні питань дзвоніть нам за тел.: +38 (095) 503-81-80, +38 (068) 653-10-99, +38 (096) 232-79-88. “Друкарський експрес” – поліграфія та сувенірна продукція.