Еко сумки з логотипом для розвитку вашого бізнесу

Еко сумки з логотипом для розвитку вашого бізнесу

Еко сумки з логотипом – це не тільки чудовий засіб для перенесення чогось, але й чудовий рекламний носій для вашого бізнесу.

Вирішення проблем екології починається з простих речей, які зробити під силу кожному. Прикладом такого простого рішення є еко сумки, виготовлені з перероблених або натуральних матеріалів, які мають вирішувати світову проблему з пластиком. Дедалі більше людей включаються до екологічного руху. Використання еко сумок замість пластикових пакетів можуть дозволити собі кожен, долучаючись до вирішення світової проблеми із пластиком.

Еко сумки. Матеріали та переваги

Еко сумки набагато практичніші і надійніші за одноразові пластикові пакети. Найочевидніша перевага еко сумок – це їх надійність. Еко сумка вам служитиме не менше року. Вона надійніша, ніж пакет, а значить, ваші продукти не виявляться на асфальті, тому що цей пакет порвався. Еко сумки зручніше носити. Вони не викликають алергії.

Матеріали для виготовлення еко сумок:

  • Натуральні матеріали: бавовна, льон.
  • Перероблена сировина
  • Волокна поліестеру, яке змішали із нитками натурального походження.
  • Спанбонд – тонкі волокна поліпропілену

Друк логотипу на еко-сумках

Так як еко сумки досить надійні і служать не менше року, то будь-яка реклама нанесена на еко сумку буде працювати довго. Оскільки дедалі більше людей входить у рух захисту довкілля, відповідно і ваша реклама охоплюватиме велику активну аудиторію.

Логотип на еко сумки наносять шовкотрафаретним друком. Якість зображення буде досить висока, барвиста та чітка. Фарби можуть бути світловідбивними, з термопідняттям, флуоресцентними тощо.

Замовити еко сумки з логотипом

Вартість еко сумок з логотипом залежатиме від ряду факторів:

  • розмір логотипу,
  • габарити виробів, на які будуть витрачатися матеріал та фарба,
  • кількість використовуваних кольорів,
  • складність зображення.

Еко сумки з логотипом можна замовити в нашій друкарні. Надайте своєму бізнесу новий поштовх у розвитку.