Паперові пакети з логотипом для реклами вашого бізнесу

Пакеты из белой крафт-бумаги с логотипом

Паперові пакети з логотипом для реклами вашого бізнесу

У повсякденному житті ми постійно використовуємо пакети для пакування продуктів, подарунків та інших корисних та не дуже речей. Вони потрібні кожному. Здебільшого це поліетиленові пакети. У порівнянні з ними паперові пакети виглядають свіжо і часто привертають увагу. Особливо це актуально зараз, коли багато компаній намагаючись скоротити кількість відходів, віддають перевагу екологічно правильним паперовим пакетам.

Де використовують паперові пакети

Чомусь вважається, що якщо пакет, то це для упаковки товарів, продуктів. Тобто насамперед для використання у торгових мережах. Однак, паперовий пакет як рекламний носій можуть використовувати, наприклад, юридичні фірми, фінансові установи для пакування документів. Кафе, ресторани та інші підприємства громадського харчування також поступово переходять на паперові пакети. Так чи інакше там, де клієнту вручаються документи, презентаційні товари можна сміливо використовувати паперові пакети з інформацією про вашу компанію.

Варто пам’ятати, якщо ви хочете, щоб реклама працювала довго, треба потурбуватися, щоб пакет виконував свої функції також довго. Неякісна упаковка гірша, ніж її повна відсутність.

Переваги паперових пакетів

Паперові пакети – це екологічний продукт. При утилізації не завдається шкоди природі. Для багатьох це важливе. Тема екології завжди хвилювала людей. У IKEA ви можете зустріти товари з перероблених продуктів, Apple перестала класти зарядки у свої товари та зменшила саму коробку. Великі компанії, товарами яких ми користуємося щодня, включилися до активної боротьби за екологію.

Паперовий пакет, якщо він якісний, добре тримає форму, зображення та логотипи завжди барвисті. Та й вони виглядають більш презентабельно. З ним приємно йти вулицею. На нього зазвичай звертають увагу.
Пакети гарної якості служать досить довго. До нього можна покласти покупки в магазині або піти на роботу. Так що з ним можна піти куди завгодно. А кожен такий «вихід» – це додаткові очки до вашої реклами.

Друк паперових пакетів із логотипом

Як ви зрозуміли для такого носія якість — це перше, про що варто задуматися. Якщо у вашого клієнта він просто порветься після першого використання, це не пакет буде зіпсований, а буде зіпсована репутація вашої компанії.

Якість друку є ще один супер важливий момент. Саме яскравий дизайн, що запам’ятовується допоможе клієнту не забувати про вашу компанію, а також залучати нових клієнтів.

Друкарня «Друкарський експрес» вже багато років займається друком паперових пакетів із логотипом. Напрацьовано чималий досвід у цьому питанні. Ми знаємо, як зробити яскраво і щоб не порвалося. Наші постійні клієнти знають про це та постійно замовляють у нас друк паперових пакетів із логотипом.

А вам, хто ще з нами не працює, ми бажаємо яскравої вам реклами та вдалого бізнесу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + twenty =