Упаковка товарів

Пакеты банан

Упаковка товарів – це не просто зручність для ваших клієнтів, це і додаткова реклама для вашої компанії. Як людину зустрічають по-своєму ліжку, так і будь-який товар по упаковці. Ви напевно помічали, що якісні і дорогі речі завжди мають не менш якісну упаковку. Це не спроста. Беручи перший раз ваш продукт в руки, у покупця має бути відчуття, що він тримає дійсно варту річ.

Типи упаковки

  • Внутрішня – місце розміщення товару
  • Зовнішня – зовнішня упаковка товару
  • Транспортна упаковка

Упаковка і маркетинг

Щоб відчути різницю, уявіть, що у вас 2 подарунка. Один просто в простому білому пакеті, а другий упакований професійно, в оригінальній упаковці, з красивими елементами і можливо з вашим ім’ям десь. Можна бути впевненим на 100 відсотків, що другий подарунок вам сподобатися більше і запам’ятатися надовго.

Дуже важливо, щоб ваша упаковка мала свою індивідуальність і оригінальність. Великі компанії вкладають чимало ресурсів на розробку упаковки як для кожного свого продукту, так і фірмовий стиль упаковки в цілому. У малого бізнесу немає стільки ресурсів, однак ринок пропонує досить багато продуктів для упаковки, які можуть додати вашому товару більшої солідності і привабливості. Просто їх необхідно правильно скомпонувати.

Упаковка для товару може містити рекламні матеріали, подарунки, акції сертифікати та інші корисні дрібниці. Через упаковку ви можете познайомити покупця не тільки з даним продуктом, який він придбав, а так само з усією лінійкою вашої продукції і вашою компанією в цілому.

Упаковка і збереження товару

Упаковка виконує дуже важливу роль при схоронності продукту. Кожен напевно намагався донести тістечко до будинку просто в пакетику. Від одних спогадів вже сумно. А якщо це дорога техніка або щось крихке. У всіх випадках необхідно продумувати, як ваш товару добереться до місця призначення і що для цього потрібно. Упаковка – це не просто красиві елементи і стрічки, це перш за все функціональність. А адже багато хто з нас хорошу упаковку не викидають і вона надовго поселяється в шафах для зберігання тих чи інших речей. І нехай це не очевидно на перший погляд, однак хороша упаковка продовжує просувати вашу фірму навіть перебуваючи в шафі.

Упаковка і екологія

Варто задуматися і про екологічність упаковки. Для багатьох покупців цей момент дуже важливий і вони звертають увагу наскільки екологічна упаковка і вони думають, як вона буде утилізована. Ви напевно помічали, що компанії роблять упаковку з перероблених матеріалів, поміщаючи відповідні маркери.

Виготовлення упаковки

Якщо ви не маєте великих ресурсів для розробки оригінальної фірмової упаковки, то можна скористатися комбінацією готових рішень з нанесенням логотипу і інших елементів фірмового стилю. Наша друкарня «Друкарський експрес» в Харкові допоможе вам підібрати елементи упаковки, а також нанести необхідні фірмові елементи у вигляді логотипів, контактів, описів та ін.

Ви можете виготовити для упаковки вашої продукції:

Як бачите красива і функціональна упаковка товарів можлива без великих вкладень по розробці. Безсумнівно вам буде потрібно час, щоб все скомпонувати і ресурси для виготовлення, проте вони окупляться за рахунок ваших задоволених клієнтів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × three =