Паперові пакети Харків

Паперові пакети, Харків

Паперові пакети з логотипом – це оптимальний по ефективності і вартості спосіб реклами. Жодна поважаюча себе компанія не відпустить гостей або ділових партнерів не подарувавши їм паперові пакети з логотипом, в які упакована фірмова, рекламна або сувенірна продукція, що буде приємною дрібницею для ваших клієнтів.

Паперові пакети з логотипом або крафт пакети з логотипом – це упаковка з нанесеною важливою інформацією на його поверхню. Друк на паперових пакетах логотипу, контактів, назви організації повідомляє нам про рекламований об’єкт. В оформленні упаковки використовуються фірмові кольори, які створюють так званий впізнаваний образ компанії.

Пакети з логотипом – предмет багаторазового користування, а це значить, що, реклама продовжить робити свою справу. З огляду на той факт, що виробництво паперових пакетів навіть за індивідуальним замовленням вигідно за ціною, привабливість використання такого виду реклами стає ще вище. Нав’язливість є плюсом такої реклами через те, що вона не викликає роздратування і відторгнення, на відміну від інших способів просування товару.

Наша компанія може запропонувати Вам виготовлення декількох видів паперових пакетів і на якому б вигляді даної рекламної упаковки ви не зупинилися, пакети з логотипом стануть для вас хорошим рекламним матеріалом.

Ми пропонуємо вам зробити у нас замовлення пакетів з логотипом за вигідною ціною та на будь-який смак.

Паперові пакети з логотипом – зробити заказ

Замовлення приймаються на ел.пошту. При виникненні питань дзвоніть нам за тел.: +38 (095) 503-81-80, +38 (096) 232-79-88. “Друкарський експрес” – поліграфія та сувенірна продукція.