Друк блоків для записів c логотипом

Друк блоків для записів c логотипом

Блоки для записів (кубарики) – це аркуші паперу, які завжди повинні бути під рукою на Вашому робочому столі, адже для того, щоб зробити позначку в момент розмови або записати раптово з’явившуюся думку в голову не обов’язково використовувати щоденник або блокнот, іноді досить користуватися невеликими листами, які можна викинути, коли необхідність в записаної на них інформації відпадає.

Якщо на блок для записів нанести Ваш логотип і контактні дані, то він стає вже рекламною продукцією, яка завжди на виду, а якщо ви запишите дані на такому листі для Вашого клієнта або подаруєте йому блок для записів з логотипом, то він буде нагадувати Вашому клієнту про себе.

Блок для записів – це біла, кольорова або крафт-папір, нарізана у формі квадрата на певні розміри. Найпопулярніший розмір блоку для записів 90 мм * 90 мм, також можна зробити його розміром 80 мм * 80 мм або 75 мм * 75 мм. Друкуються листи для записів на офсетному папері 80 г / м².

Блок може складатися з довільної кількості листів, а для зручності зберігання можна використовувати спеціальні коробки потрібного розміру, на які також можна нанести логотип.

Ціна паперового блоку невисока, а зручність використання цієї паперової продукції важко переоцінити.

Блок для записів 90 см * 90 см, офсет 80 г / м², односторонній друк, без проклейки.

  • 500 аркушів = 200 грн
  • 1000 аркушів = 220 грн
  • 3000 листів = 450 грн
  • 5000 аркушів = 500 грн
  • 10 000 аркушів = 640 грн

Мінімальний тираж листів для блоку 500 шт.

  • При оплаті по безготівковому розрахунку (єдиний податок, 2 гр.) до вартості додається 1%
  • При оплаті по безготівковому розрахунку (єдиний податок, 3 гр.) до вартості додається 6%

З огляду на нестабільну економічну ситуацію в країні та коливання курсу грошової одиниці України щодо основних світових валют, просимо вас уточнювати ціни, зазначені на сайті.

Друк блоків для записів c логотипом – зробити заказ

Замовлення приймаються на ел.пошту. При виникненні питань дзвоніть нам за тел.: +38 (095) 503-81-80, +38 (096) 232-79-88. “Друкарський експрес” – поліграфія та сувенірна продукція.

Поділитися на facebook
Поділитися на pocket
Поділитися на telegram
Поділитися на email