Пакети з логотипом Харків

Пакети з логотипом, Харків

На сьогодні можна сміливо стверджувати що пакети з логотипом, це один з найбільш затребуваних видів упаковки. Друк логотипу на пакетах (друк на поліетиленових пакетах) ми бачимо практично скрізь. Поліетиленові пакети з логотипом нам зустрічаються на виставках, за участі в promo-акціях, на презентаціях, в супермаркетах, де нам в них упаковують придбаний товар.

В руках власника пакет з логотипом перетворюється в дієвий засіб реклами. Проходячи з таким пакетом по вулиці людина притягує увагу пішоходів до назви компанії, її логотипу і зазначеним на пакеті контактної інформації, а барвисті яскраві пакети з рекламою Вашої компанії зроблять будь-яку promo-акцію більш ефективною, підвищать якість сервісного обслуговування, підкреслять імідж Вашого підприємства, і допоможуть Вам розширити коло постійних клієнтів. Пакети з логотипом- це вдале поєднання упаковки і недорогої та ефективної реклами, яка виправдовуючи вкладені кошти, буде працювати на замовника тривалий час.

Наша компанія зробить для Вас пакети з логотипом малими тиражами для виставок, презентацій, рекламних акцій, коли промислові партії пакетів просто не потрібні.

Ми пропонуємо Вам високу якість друку і оперативність. Для нанесення зображення на поліетиленові пакети ми застосовуємо трафаретний друк (шовкографію). Шовкотрафаретний друк економічно вигідний на малих тиражах, від 50 до 2000 шт. Зображення переноситься на виріб за допомогою трафарету, який засвічений на шовковій сітці, натягнутій на раму. Фарба продавлюється через осередки сітки спеціальним інструментом – ракелем. Потім пакет висушується – і можна друкувати наступний колір, таким чином, можна нанести практично будь-яку кількість квітів. Можливий друк з двох сторін пакета.

Для трафаретного друку ми використовуємо поліетиленові пакети типу «банан», розміри пакету 20смх30см, 30смх40см, 40смх50см, 60см * 50см, пакети типу “майка” розмір пакета 30см * 50см і 40 см * 60 см, 45 см*75 см,пакет типу “петля” 40см* 43см