Друк брошур (Харків)

Друк брошур

Друк брошур є одним з найбільш поширених видів рекламної продукції, відносно недорогий і не вимагає додаткових капіталовкладень з боку рекламодавця. Брошура краща при невеликих тиражах і низькій собівартості поліграфічної продукції. Вона вміщує значно більшу кількість інформації, ніж листівка або буклет і на столі адресата рекламної кампанії вона «живе» довше. Виконана на якісному папері, в хорошому кольорі та переплетена належним чином, брошура на вигляд цілком може змагатися з іншими глянцевими журналами, при цьому обходячись замовнику значно дешевше.

Брошура може бути як чорно-білою, так і повнокольоровою або комбінованою. При цьому, виконання може бути найрізноманітнішим – від текстових, надрукованих на газетному папері, до повнокольорових брошур, виконаних в чудовій якості на глянцевому крейдованому або дизайнерському папері.

Формат брошури визначається її довжиною і шириною в складеному вигляді. Зазвичай даний вид друкарського виробу випускається в форматах А4 та А5, але можливі нестандартні розміри.

Друк каталогів – це виготовлення виробничо-практичних довідкових або рекламних видань, що містять систематизований перелік предметів, послуг та ін. Каталог – те саме, що і проспект, але з великим об’ємом і з найбільш повним переліком товарів і послуг.

Каталог необхідний для того, щоб розповісти потенційним покупцям про свої досягнення, новинки та ціни на продукцію. Каталог здатний вплинути на думку людей про Вашу фірму або товар, він доповнює Ваш імідж і, відповідно, передбачає високу якість поліграфічного виконання.

Найбільш значуща мета появи даного виду друкованої продукції на споживчому ринку – знайомство з компанією і її продукцією. Саме тому дизайнери відводять головну  роль оформлення каталогу, де велику частку візуального захоплення займає корпоративний стиль компанії.

Вартість виготовлення каталогів і брошур прораховується в індивідуальному порядку нашими менеджерами.

Готова продукція відправляється Новою Поштою за рахунок замовника. 

Друк брошур – зробити заказ

Замовлення приймаються на ел.пошту. При виникненні питань дзвоніть нам за тел.: +38 (095) 503-81-80, +38 (096) 232-79-88. “Друкарський експрес” – поліграфія та сувенірна продукція.

Поділитися на facebook
Поділитися на pocket
Поділитися на telegram
Поділитися на email