Кишенькові календарики

Ккишенькові календарики

Кишенькові календарики – це рекламна продукція, де з одного боку розміщується ваш логотип і контактна інформація, або вподобана вам картинка, а з іншого боку зображена календарна сітка на 1 рік. Невеликі за розміром календарики дозволяють поміщатися в барсетках, сумочках, кишенях одягу, завдяки чому вони можуть стати постійним Вашим супутником. Виготовлення кишенькових календарів – це створення прекрасного рекламного носія.

Розмір стандартного кишенькового календарика 100 мм * 70 мм. Ми пропонуємо Вам оптимальний варіант друку календариків на крейдованому папері 350 г / м², з двостороннім друком і УФ-лаком з лицьового боку. Мінімальний тираж таких календарів 1000 шт. Якщо Ви хочете трохи змінити на краще вашу продукцію, то ми можемо скруглити кути, що додасть Вашому виробу деяку “родзинку”. 

1000 шт. з одного макета = 380 грн Скруглення кутів + 85 грн за 1000 шт.

Якщо така кількість календарів Вам не потрібно, то ми можемо надрукувати вам календарики від 25 шт. цифровим друком. Такі календарі можна заламінувати матовою, глянцевою або оксамитовою ламінацією з однієї або двох сторін.  

Кишенькові календарики всіх видів розраховуються в індивідуальному порядку нашими менеджерами.

Кишенькові календарики – зробити заказ

Замовлення приймаються на ел.пошту При виникненні питань дзвоніть нам за тел.: +38 (095) 503-81-80, +38 (096) 232 -79-88. Друкарський експрес – поліграфія та сувенірна продукція

Поділитися на facebook
Поділитися на pocket
Поділитися на telegram
Поділитися на email