Виготовлення блокнотів з логотипом

Виготовлення блокнотів в Харкові

Друк блокнотів з логотипом (Харків) – це створення елемента фірмового стилю компанії і, частково, невеликий, приємний і корисний бізнес-сувенір, який щодня нагадуватиме про фірму Вашим замовникам і партнерам.

Ми пропонуємо Вам виготовлення блокнотів, які включають в себе як оригінальний дизайн, так і високоякісний друк. Не варто також забувати подумати над бажаним розміром блокнотів. Розміри можуть бути від А6 до А3 формату.

Друк блокнотів можливий з двома видами блоку:

  • «без задруківки», тобто з порожніми внутрішніми сторінками. Виробництво таких блокнотів займає менше часу та обходиться значно дешевше. Як правило, їх використовують для проведення семінарів, круглих столів або презентацій.
  • «з задруківкою», тобто з нанесенням зображення на внутрішні сторінки. Це може бути логотип Вашої компанії, адресний блок, сітка разліновки для зручності подальшого використання. Такі блокноти переходять вже в розряд бізнес-сувенірів, які виконують не тільки іміджеву, а й рекламну функцію.

Скріплювати блокноти найзручніше за допомогою металевої пружини по вузькій або широкій стороні блокнота. Вибір розташування пружини може бути обумовлений як дизайном обкладинки виробу, згідно з вимогами фірмового стилю Вашої компанії, так і функціональними особливостями. Так, наприклад, якщо Ви плануєте, що Ваш блокнот буде використовуватися в якості планера або щоденника, тобто постійно буде лежати на робочому столі перед клавіатурою, то без сумніву, краще зупинити свій вибір на горизонтальній структурі (з навивки пружини по широкій стороні).

При виготовленні обкладинки та підкладки блокнота можуть бути використані як звичайні так і дизайнерські картони. Вартість виготовлення блокнотів прораховується в індивідуальному порядку нашими менеджерами.

Виготовлення блокнотів від 10 шт.! Можливий друк обкладинок для блокнотів з використанням гібридного лаку (поєднання матового і глянцевого лаку)

Блокнот з гібридним лакуванням TWIN SPOT. Дана технологія виходить при змішуванні матового і глянцевого лаку, матова поверхня паперу, стає схожа на дрібні застиглі іскристі піщинки, а виділені лаком елементи, передають ефект блиску. Особливі вимоги до макетів! Уточнюйте у менеджера!

При необхідності, наші дизайнери допоможуть Вам розробити макет, враховуючи побажання і стиль Вашої компанії. Вартість виготовлення макета блокнота від 75 грн до 200 грн, в залежності від складності роботи.

Виготовлення блокнотів з логотипом – зробити заказ

Замовлення приймаються на ел.пошту. При виникненні питань дзвоніть нам за тел.: +38 (095) 503-81-80, +38 (068) 653-10-99, +38 (096) 232-79-88. “Друкарський експрес” – поліграфія та сувенірна продукція.

Поділитися на facebook
Поділитися на pocket
Поділитися на telegram
Поділитися на email