Друк бланків в Харкові

Друк бланків в Харкові

Друк фірмових бланків (Харків) – підкреслення елемента фірмового стилю, візитна картка підприємства, що представляє його в діловому листуванні і документообігу.

Фірмовий бланк з Вашим логотипом (Харків) і реквізитами додасть вагомості, віддрукованим на ньому документам і не тільки виділить їх з безлічі інших паперів, а також краще тисячі слів підкреслить солідність і надійність Вашої компанії.

Бланк – один з найуживаніших елементів ділової поліграфії. За їх використанням можна побічно визначити рівень корпоративної культури фірми.

Фірмовий бланк допомагає запам’ятати та відшукати Вашу фірму, адже серед безлічі ділових паперів, як правило, чорно-білих, непросто відшукати потрібну.

Текст на фірмовому бланку говорить про серйозність листи, його приємніше читати, та й виглядає воно куди вагомішим. Важливість ролі фірмових бланків в ділових відносинах незаперечна, а деякі керівники та зовсім штрафують співробітників за невикористання бланка.

Зазвичай, бланк – це аркуш формату 210х297 мм зі стандартного або ексклюзивного паперу з нанесеною багатокольоровим друком фірмовою символікою, реквізитами та контактною інформацією фірми, але ми можемо виготовити бланки за спеціальними замовленнями (іншого формату).

Прайс-лист на бланки А4 офсетний друк, офсет 80 г / м2

  • 500 шт = 860 грн
  • 1000 шт = 1020 грн
  • 2500 шт = 1600 грн

Термін друку 7 робочих днів! Можливий друк бланків від 50 шт. Вартість інших тиражів бланків прораховується в індивідуальному порядку нашими менеджерами.

При необхідності, наші дизайнери допоможуть Вам розробити макет, враховуючи побажання і стиль Вашої компанії. Вартість виготовлення макета листівки від 50 до 200 грн, В залежності від складності роботи.

Ціни вказані в грн без урахування виготовлення макета і додрукарської підготовки при оплаті за готівковий розрахунок.

  • При оплаті на картку Приватбанку, комісію банку 1% сплачує замовник
  • При безготівковому розрахунку (єдиний податок, 3 гр.) До вартості додається 6%.

З огляду на нестабільну економічну ситуацію в країні та коливання курсу грошової одиниці України стосовно основних світових валют, просимо вас уточнювати ціни, зазначені на сайті.

Друк бланків – зробити заказ

Замовлення приймаються на ел.пошту. При виникненні питань дзвоніть нам за тел.: +38 (095) 503-81-80, +38 (068) 653-10-99, +38 (096) 232-79-88. “Друкарський експрес” – поліграфія та сувенірна продукція.

Поділитися на facebook
Поділитися на pocket
Поділитися на telegram
Поділитися на email