Квартальні календарі

Квартальні календарі

Квартальні календарі Харків – найбільш затребуваний вид друку календарів, який часто використовується в офісах. Квартальними називаються календарі з трьома місяцями які йдуть послідовно. Вони забезпечені великими полями, що дозволяє розміщувати великий обсяг рекламної інформації, яка за своєю ефективністю на крок попереду інших видів друкованої реклами.

Друк квартальних календарів безсумнівно, є відмінним рекламним засобом. Розмістити інформацію про свою компанію Ви можете декількома способами, через те, що є 2 види календарів.

Види квартальних календарів

  • Календар зі стандартною календарною сіткою, де є 2 рекламних поля, тобто верху і внизу ви можете надрукувати свій логотип, дані про свою компанію і іншу інформацію, а сітка залишається стандартна. Такі календарі набагато дешевше за вартістю і достатні по інформативності.
  • Календар з індивідуальною календарною сіткою, де ви можете розмістити свою інформацію вгорі, внизу календаря і на кожній відривається сторінці сітки, що розширить Ваші рекламні можливості.

Квартальний календар може бути з календарної сіткою на одній або на трьох пружинах, додатково є віконце, яке виділяє день тижня, який вам потрібен і в верхній частині календаря є отвір з люверсом, щоб календар можна було закріпити на стіні або іншій поверхні.

Мінімальний тираж календарів зі стандартною сіткою 50 шт., З індивідуальною сіткою від 10 шт.

Календарі всіх видів розраховуються в індивідуальному порядку нашими менеджерами.

При необхідності, наші дизайнери допоможуть Вам розробити макет, враховуючи побажання і стиль Вашої компанії. Вартість виготовлення макета календаря залежить від складності роботи.

Квартальні календарі – зробити заказ

Замовлення приймаються на ел.пошту. При виникненні питань дзвоніть нам за тел.: +38 (095) 503-81-80, +38 (096) 232-79-88. “Друкарський експрес” – поліграфія та сувенірна продукція.

Поділитися на facebook
Поділитися на pocket
Поділитися на telegram
Поділитися на email